Herkesin Kendisiyle Çalışabileceği Bir Konu Vardır. Sizinki Hangisi?

2017-2018

PSİKODRAMA YAŞANTI GRUPLARIMIZ

BAŞLIYOR!
Tüm grup üyeleri sene boyunca kendi iç seslerinin farkına varırken, Psikodramada çeşitli roller üstlenerek diğer grup üyelerine de ayna olacaklar. Birbirlerinin başarılarına tanıklık ederek, alkış tutacaklar. Zorluklarını aşmak için içsel güçlerini görmelerine ve kullanmalarına yardım edecekler.

Kendisiyle çalışmaya devam eden her birey yaşantısında güzel ve mutlu adımlar atar. Çünkü bir insan, yapabileceğine inandığı şeylerin çok daha fazlasına sahiptir. Gelişme devam ettikçe insan kendisi için daha mutlu bir hayat oluşturur.

Evlilik, Kadın - Erkek ilişkileri, Anne-Baba rolleri, mesleki kariyer planlamaları, para, ölüm, sevgi gibi kavramlar, rüyalar, hedefler, sosyal ilişkiler, kaygılar, stres kaynaklı rahatsızlıklar çalışılan konular arasında olacaktır.

Değerli hissetmek, hakkım var diyebilmek, daha fazlası olabildiğini görebilmek, sevgiyle bütünleşmek, insanın kendini bağışlaması ve kendine sarılmasıyla gerçekleşir. Psikodrama grup çalışmalarında herkes birbirine bunu başarması için yardım eder .

Kendinizle yüzleşmek,
İçgörü kazanmak,
Yaratıcılığınızla buluşmak,
Anı yaşamayı öğrenmek,
Kendinizi geliştirmek,
Büyümek,
Farkına varmak için,
Gerçeği anda keşfetmek ve anlamak için sizleri de Psikodrama Yaşantı Gruplarımıza bekliyoruz.

GRUBA KAYIT:
Gruplara devam eden üyelerimiz yeni dönemde kayıt yaptırmak için, merkezimizi arayıp devam etme isteklerini bildirirlerse seviniriz :)

Yeni kayıt olmak isteyenler ise, bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşıp 15 dakikalık ön görüşmemiz için randevu alabilirler :)

ALGI PSİKODRAMA
(0 312) 439 90 10
(0 312) 439 90 11
0 530 237 79 78

Son Yazılarımız

Kitaplarımız

Bizden Haberler

Mail Listemize Kaydolun